Galvenā Aktīvas ogles filtri Aktīvās ogles kompaktfiltri
Aktīvās ogles kompaktfiltri PDF Drukāt E-pasts

EFiCell aktivizētās ogles filtri nodrošina ISO Coarse 65%/ G4 vai ISO ePM2.5 75%/F7 sākotnēju efektivitāti, augstāku adsorbcijas ātrumu, zemu spiediena kritumu, augstu putekļu aizturēšanas spēju un teicamu gāzveida piesārņojumu adsorbcijas spēju.

EFiCell AC izmanto novatorisku trīs līmeņu filtrēšanas vidi, kur aktivizētā ogle ir ievietota starp diviem līmeņiem. Šī ārkārtīgi progresīvā metode nodrošina optimālu aktīvās granulētās ogles fizisko īpašību pielietošanu, un neparasti augstu filtra ekspluatācijas ilgumu.

Šis filtrs ir izstrādāts gaistošu organisko komponentu (VOC) un citu zemas vai vidējas koncentrācijas piemaisījumu efektīvai filtrēšanai. Šie piemaisījumi var radīt nepatīkamu smaku un dažos gadījumos pat kaitēt cilvēku veselībai. Galvenie šo nevēlamo piesārņojumu avoti ir transportlīdzekļu radītās gāzes un rūpnieciskie izmeši.

EFiCell AC ir kombinēts daļiņu un gāzu filtrs, kas izgatavots no sintētiska filtrēšanas materiāla ar aktivētās ogles serdi.


Karkasa dizains atbilst raksturīgajiem standarta gaisa filtra gabarītiem un tādēļ, ka tā izmēri ir kompakti, lielāko daļu no jau esošajiem filtriem neko neizmainot karkasa konstrukcijā var aizvietot ar EFiCell AC.

Parametrs EFiCell AC
Gabarīti (P×A×D) 592×592×292
Materiāls Sintētisks maisījums + aktīvā ogle
Filtrēšanas laukums 12 m2
Filtra klase (ISO16890 / EN779) ISO Coarse 65% | G4 vai ISO ePM2.5 75% | F7
Sākotnējais spiediena kritums @ 3400 m3/h 63 Pa (F7)
Maksimālā rekomendētā temperatūra < 60ºC
Rekomendētais relatīvais mitrums (RH) > 40%
Toluola* adsorbcijas spēja ~20% pēc svara

*Toluols tiek parasti lietots testēšanā, lai noteiktu šķīdinātāja adsorbcijas spēju.