Galvenā Aktīvas ogles filtri
Aktīvās ogles kompaktfiltri PDF Drukāt E-pasts

EFiCell aktivizētās ogles filtri nodrošina ISO Coarse 65%/ G4 vai ISO ePM2.5 75%/F7 sākotnēju efektivitāti, augstāku adsorbcijas ātrumu, zemu spiediena kritumu, augstu putekļu aizturēšanas spēju un teicamu gāzveida piesārņojumu adsorbcijas spēju.

EFiCell AC izmanto novatorisku trīs līmeņu filtrēšanas vidi, kur aktivizētā ogle ir ievietota starp diviem līmeņiem. Šī ārkārtīgi progresīvā metode nodrošina optimālu aktīvās granulētās ogles fizisko īpašību pielietošanu, un neparasti augstu filtra ekspluatācijas ilgumu.

Šis filtrs ir izstrādāts gaistošu organisko komponentu (VOC) un citu zemas vai vidējas koncentrācijas piemaisījumu efektīvai filtrēšanai. Šie piemaisījumi var radīt nepatīkamu smaku un dažos gadījumos pat kaitēt cilvēku veselībai. Galvenie šo nevēlamo piesārņojumu avoti ir transportlīdzekļu radītās gāzes un rūpnieciskie izmeši.

EFiCell AC ir kombinēts daļiņu un gāzu filtrs, kas izgatavots no sintētiska filtrēšanas materiāla ar aktivētās ogles serdi.

Lasīt tālāk...
 
Aktīvās ogles paneļu filtri PDF Drukāt E-pasts

Mēs varam nodrošināt aktivizētās ogles filtrus arī ar paneļa karkasiem.

Filtru karkasus var izgatavot no plastikāta, cinkotā metāla vai nerūsējošā tērauda. Gan EFiCell, gan paneļa tipa aktivizētās ogles filtriem ir pieejami visi standarta lielumi.

Citi gabarīti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma.

Lasīt tālāk...
 
Aktīvas ogles cilindriskās patronās PDF Drukāt E-pasts

Patronas ar aktīvām oglēm paredzēti daudzkārtējai lietošanai – pēc filtra aizsērēšanas, tās iepildās ar jaunām ogles granulām. Patronas var tikt izgatavotas no cinkotā skārda, plastikāta vai nerūsējošā tērauda.

Ogles patrona

Lasīt tālāk...